یکی از مهم ترین کارها برای  پیشرفت یک کسب و کار می تواند طراحی سایت خوب و پر بازده برای شرکت باشد. طراحی سایت شرکتی باید دارای رابط کاربری جذاب و متفاوت از شرکت های دیگر باشد که از شیوه ی همین گرافیک نوعی برند سازی انجام شود. نشان دادن گواهینامه ها  ، محصولات و خدمات باید طوری باشد که کاربر  بتواند در کمترین زمان و به آسانی به محصولات وخدمات اصلی مورد نظر دست پیدا کند و از نحوه ی کار و فعالیت شرکت اطلاعات کامل ومفید پیدا کند  .  نمایش بلاگ ورویدادهای شرکت تماس با شرکت جستجوی سریع و قوی مطالب از مهمترین ویژگی طراحی سایت شرکتی می باشد. در دنیای امروز داشتن یک سایت برای یک شرکت از لزومات به شمار میرود.

web-design
web-design

مهمترین دلایل برای طراحی سایت :

  • رونق کسب و کار و افزایش فروش محصولات و خدمات
  • بستری مناسب معرفی محصولات و خدمات به صورت شبانه روزی
  • افزایش بازدید از محصولات شرکت
  • محیطی مناسب برای تبلیغ محصول و خدمات شرکت بدون محدودیت زمان و مکان
  • دسترسی راحت و آسان برای مشتریان
  • فروش محصولات به صورت انلاین
  •  پشتیبانی از طریق وب سایت
  • نمایش آخرین رویدادها و اخبار و اطلاعات تماس شرکت
  • افزایش اعتبار برای شرکت
  • وصدها دلیل دیگر …

هدف از طراحی سایت های شرکتی

هدف از طراحی سایت شرکتی علاوه بر این که باعث معرفی شرکت و محصولات خود به صورت آنلاین و در دسترس به تمامی مشتریان خودتان در تمامی نقاط جهان میشود باعث جذب مشتریان بالقوه ای میشود که با سرچ در اینترنت با شرکت شما آشنا شده و سفارش محصول انجام میدهند.همچنین وجود یک وبسایت جذاب و مردن و کاربر پسند باعث پیشی گرفتن شما از رقیبان خود میشود.

وبسایت شما در واقع یک گاتالوک آنلاین و جذاب از کار شرکت شما است که به صورت عمومی و رایگان دراختیار تمام مشتریان قرار گرفته است. حتی داشتن یک وبسایت قدیمی با ظاهر ساده نمیتواند نیاز شما را برای جلب مشتری برطرف کند. وبسایت شما نشان دهنده فعالیت و سطح کاری شما است که به تمام مشتریان خود نشان میدهید در کجای بازار رقابت قرار دارید.

web-design
web-design

ضرورت و اهمیت طراحی سایت

در عصر جدید حضور پر رنگ در فضای اینترنت و تجارت الکترونیک و داشتن یک وبسایت حرفه ای از ملزومات رقابت جهانی می باشد. بدون داشتن یک آن نمی توان وارد رقابت با افراد و شرکت های ملی و بین المللی شد. ضمن اینکه داشتن یک وبسایت پیش نیاز و مقدمه ی ورود به این رقابت فشرده است. بنابراین سوالاتی برای ما ایجاد می شود. سوالاتی از قبیل اینکه یک وبسایت حرفه ای به چه معناست و چه چیزی باعث شده است که با سایر وبسایت ها متفاوت باشد. طراحی سایت حرفه ای چه هدفی را دنبال می کند و چه ویژگی هایی دارد و چه امکاناتی را می تواند در اختیار صاحب وبسایت بگذارد و همچنین سئو و بهینه سازیدر این گونه وبسایت ها به چه نحوی است و در طراحی سایت های حرفه ای چه نکات و مطالبی را باید مد نظر قرار بدهیم.

طراحی سایت و تاثیر آن در کسب و کار ها

هر روز هزاران وبسایت در جهان پیاده سازی می شود، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت خدماتی و … یافتن جایگاهی مناسب و محکم در این میان موفقیتی است که به سادگی محقق نمیشود و قواعد انجام آن در تخصص طراحان حرفه ای وبسایت است. آدان وب با اشراف کامل که از فضای مجازی دارد، کسب و کارتان را بررسی کرده و وبسایت شما را مطابق با نیازهایتان و سلیقه مخاطبان شما پیاده سازی میکند. بدین ترتیب میتوانید کسب و کارتان را در دنیای مجازی نیز به درستی معرفی کرده و با طراحی سایت حرفه ای، خدمات و محصولات خود را به خوبی به مخاطبانتان ارائه کنید.

سریع ترین و مقرون به صرفه ترین روش راه اندازی یک وبسایت ، طراحی وبسایت با وردپرس است . طراحی سایت با وردپرس مزیت های زیادی از جمله : بهینه سازی شده برای موتور های جستجو ، زمان برای طراحی سایت با این سیستم بسیار کمتر از سایر سیستم های مدیریت محتوا است .

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو از مهم ترین ویژگی های یک وبسایت حرفه ای است که اگر به درستی پیاده سازی شود وب سایت در تمامی دستگاه های موجود در بازار از جمله لپ تاب ، تبلت ، انواع گوشی و … به زیبایی نمایش داده می‌باشد. با توجه به گسترش روزافزون موبایل و افزایش بازدید کاربران وبسایت‌ها از طریق تلفن‌های همراه و تبلت، تمامی پروژه‌های طراحی سایت آدان وب به شکل  responsive web design پیاده سازی و اجرا می‌شود.

در پیاده سازی وبسایت واکنشگرا، نمایش وبسایت طراحی شده در همه دستگاه‌های کامپیوتری از جمله دسکتاپ٬ موبایل و تبلت متناسب با دستگاه بازدید کننده تغییر کرده و سایز و چینش صفحات وب سایت به شکل صحیح نمایش داده می شود. در طراحی سایت ریسپانسیو نیازی به اسکرول افقی صفحات سایت وجود ندارد و به این شکل استاندارد و کاربر پسند، دسترسی آسان توسط دستگاه‌های مختلف همواره رعایت می‌شود. علاوه بر این مزیت دیگر آن دسترسی آسان کاربران شبکه‌های اجتماعی به سایت شما بوده که موجب موفقیت استراتژی های بازاریابی آنلاین سایت‌ها می شود.

پیاده سازی وبسایت آمیزه ای از دانش، هنر و خلاقیت استفاده از عناصر دیداری، و توان مهندسی در چیدن آن ها کنار یکدیگر است. هنگامی که یک وبسایت بر مبنای اصول و هارمونی اجزا پیاده سازی شود علاوه بر جذب نگاه دائمی مخاطب، میتواند فارغ از محدودیت های زمان، به اثری جاودانه تبدیل شود.

امروزه سفارش پیاده سازی وبسایت در لیست اولویت های هر شرکت یا کسب و کاری قرار گرفته است. صاحبان مشاغل میدانند که روز به روز به تعداد کاربران اینترنت افزوده میشود و برخورداری از پایگاهی خوب در دنیای مجازی نیاز به توجه ویژه ای دارد. افزایش تاثیرگذاری یک وبسایت در جلب نظر مخاطب و همچنین تخصصی شدن حرفه پیاده سازی وبسایت، میطلبد که نگاهی حرفه ای به این مقوله داشته باشیم.

Call Now Button