شرکت های طراحی سایت در تهران

web-design-company--in-tehran
web-design-company--in-tehran

شرکت های طراحی سایت در تهران

شرکت های طراحی سایت در تهران در ۱۵ سال گذشته بسیار رشد چشمگیری داشته است این رشد چشمگیر به دلیل بازار بسیار پررونق و رقابتی شرکت ها در دنیای مجازی میباشد . همه ی شرکت ها الان این موضوع کاملا برای آن ها روشن شده است که اگر در دنیای مجازی فعالیت نداشته باشند بخش بزرگی از بازار رو دست خواهند داد .

به واسطه ی این اصل مهم که حضور پر رنگ در اینترنت باعث کسب درامد بیشتر و در اختیار داشتن بازار مشتری جدید شرکت های طراحی سایت در تهران بسیار گسترده و پیشرفت کرده اند و هر کدام با معماری خاصی اقدام به طراحی سایت می کنند .

انواع معماری های طراحی سایت

طراحی سایت مانند ساخت ساختمان می باشد از متریال های گوناگونی ساخته شده و بسته به شرایط و خواست مالک از مواد های متفاوتی استفاده می شود مثلا ساختمان هایی هستند که از چوب ساخته شده برای یک شرایط خاص و یک ساختمان دیگر با شیشه ساخته شده برای شرایط متفاوتی .

طراحی سایت هم دارای معماری های طراحی متفاوتی می باشد که بسته به نیاز مشتری ، امکان پیاده سازی سیستم های اختصاصی و … تصمیم گرفته می شود از چه معماری استفاده شود .

هر معماری طراحی سایت دارای هزینه و زمان و کارای متفاوتی با سایر معماری ها دارد ولی یکی از مهم ترین اشتراکات همه ی معماری های طراحی سایت این است که در نهایت یک سری کد های html , css , javascript رو به کاربر نمایش می دهند .

web-design-architecture
cms آماده و اختصاصی

در بازار امروزی به طور کلی دو نوع کلی معماری برای طراحی سایت در ایران وجود دارد .۱-استفاده از سیستم مدیریت محتوا آماده ۲-استفاده از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی

برای گزینه اول : محبوب ترین این نوع وردپرس می باشد که در این چند سال اخبر ب دلیل ساختار گوگل دوست و بهینه شده برای مرورگر های مختلف بیشتر محبوبیت رو در بین cms های آماده دارد . وردپرس دارای بیشمار امکانات جانبی طراحی شده توسط برنامه نویس هایی از سراسر دنیا می باشد و این سیستم مدیریت محتوا بسیار محیوب و کارآمد عمل کرده .

از دیگر سیستم های مدیریت محتوای آماده می توان به جوملا ، دروپال ، پرستا شاپ ، ماجنتا و … نام برد که هر کدام طرفدار های خاص خود را دارا می باشد .

مزیت استفاده از این سیستم ها این است : ۱-هزینه طراحی سایت بسیار کمتر می شود . ۲-زمان طراحی سایت کمتر می شود . ۳-اسن نوع سیستم ها بسیار انعطاف پذیر و برای بیشتر امکانات دارای پلاگین های آماده می باشد . ۴- این سیستم ها توسط برنامه نویس هایی از سراسر جهان توسعه داده می شود و هر لحظه باگ ها و اشکالات آن تشخیص داده می شود و در کمترین زمان برطرف میشود .

cms

Share:
ژانویه 2021
شیدسچپج
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Call Now Button
WhatsApp chat