تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل یکی از به‌صرفه‌ترین و بهترین روش‌های تبلیغاتی در اینترنت است. تبلیغات در گوگل به این صورت می باشد که ابتدا یک پلن تبلیغاتی خریداری می کنید مثلا پلن ۵۰۰ هزار تومنی ، بعد کلمات کلیدی که می خواهید سایت شما با این کلمات در صفحه اول نمایش داده شود رو به تیم آدان وب معرفی می کنید پس از حداکثر یک روز کاری تبلیغ شما وصل می شود و شما می توانید با کلمه مورد نظر سرچ کنید و وبسایت خود را در صفحه اول گوگل مشاهده کنید . آدان وب با ارائه راهکارها و تعرفه‌های متنوع این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با چند کلیک و به راحتی تبلیغات خود را شروع کرده و سریع تر به مشتریان خود دسترسی پیدا کنید.

google-advertising

فواید تبلیغات در گوگل

 •  سایت شما در صفحه اول گوگل در کوتاهترین زمان و بدون صرف وقت و هزینه زیاد ، نمایش داده می شود .
 • شما می توانید تبلیغات خود را درصفحات گوگل بدون هیچ هزینه ای نمایش دهید و فقط زمانی هزینه مي پردازید که مشتری و بیننده تبليغات شما ، وارد وب سایت شما شود و به عبارتي روي لينك سايت شما كليك كند .
 • آگهی شما در قسمت بالا یا سمت راست موتور جستجوی گوگل و کلیه سایتهای مرتبط با آگهی شما که با موتور جستجوی گوگل قرار داد دارند نمایش داده می شود
 • نمایش تبلیغ شما در صفحات فارسی جستجوی گوگل و برای بینندگان داخل ایران
 • تبلیغات شما برای کسانی به نمایش در می آیند که به دنبال خدمات و کالاهای شما هستند
 • هزینه تبلیغات تنها به ازای کلیک روی تبلیغات شما از هزینه شما کسر می گردد
 • سقف هزینه روزانه در این سرویس قابل کنترل می باشد
 •  تعیین زبانهایی که تبلیغات برای آنها نمایش داده شود
 •  تعیین ساعاتی که تبلیغات نمایش داده شوند
 •  تعیین صفحه ای که بینندگان آنها را رویت کنند
 •  نمایش آگهی از همان زمانی که آگهی ساخته شود
 • سهولت دستیابی به تعداد بیشتری از مخاطبان

تبلیغات در گوگل چرا مهم است؟

مشتریان شما در گوگل هستند!

بی‌شک گوگل محبوب‌ترین موتور جستجوی جهان است. بر اساس آمار سایت الکسا، محبوبترین وب‌سایت در ایران نیز گوگل است. به طور متوسط روزانه بیش از ۳.۵ میلیارد جستجو در گوگل صورت می‌گیرد.

آنها همان لحظه به شما نیاز دارند!

کاربران اینترنت زمانی که نیاز به یادگیری، یافتن و یا خرید چیزی دارند شروع به جستجو می‌کنند. وقتی که آنها به دنبال محصول یا خدماتی هستند، احتمال سفارش محصول یا خدمات بیشتر از هر زمان دیگری است
google-advertising
google-advertising

نمایش تبلیغات رایگان است!

این شعاری است که گوگل برای پربازده‌ترین سیستم تبلیغاتی خود، یعنی گوگل ادوردز برگزیده است. در عمل نیز شما در سیستم تبلیغ گوگل برای نمایش آگهی خود مبلغی پرداخت نمی‌کنید. در واقع پرداخت در این سیستم با عنوان تبلیغات کلیکی و تنها به ازای کلیک کاربر روی آگهی و ورود موفق به سایت شماست. روزانه میلیاردها جستجو در گوگل انجام می‌شود؛ و بخشی از این جستجوها نیز در ایران اتفاق می‌افتد. گوگل اولین و حتی می‌توان گفت تنها موتور جستجوی پر استفاده در ایران است. به همین دلیل هم، تبلیغ در گوگل ابزاری بسیار قدرتمند برای افزایش فروش شما خواهد بود.

پیش به سوی تبلیغات

اگر برای کسب و کار آنلاین خود تبلیغات مختلفی را تجربه کرده‌اید و به نتیجه‌ای نرسیده‌اید، توصیه می‌کنیم تبلیغات در گوگل را امتحان کنید.ما برای تبلیغات راه های مختلفی پیش روی شما گذاشته ایم. شما می توانید کل مدیریت و اجرای کمپین تبلیغاتی خود را به ما بسپارید و روزانه از کارکرد کمپین خود گزارش دریافت کنید و یا اینکه تمامی کارها را خودتان انجام دهید و ما فقط حساب شما را شارژ کنیم.

اینکه چقدر می‌خواهید برای تبلیغ در گوگل هزینه کنید بستگی به خودتان دارد، می‌توانید از پلن‌های ادوردز با قیمت پایین شروع کنید و پس از مشاهده موفقیت، بودجه تبلیغات خود را افزایش دهید.در تبلیغات گوگل شما تنها زمانی که کسی واقعا به محصول شما علاقمند باشد و روی تبلیغ آن کلیک کند، هزینه می‌پردازید. پس نگران هزینه هایی که برای تبلیغات می‌کنید، نباشید

تبلیغات در نتایج جستجوی گوگل

تبلیغات در نتایج جستجوی گوگل، یعنی قرار گرفتن در نزدیک‌ترین نقطه به هدفمندترین مشتریان بالقوه کسب و کار خود. این روش تبلیغاتی به شما اجازه می‌دهد تا وب‌سایت خود را در نتایج جستجوی کلمات کلیدی مدنظرتان و در صدر نتایج جستجوی کاربران، نمایش دهد. این روش تبلیغاتی تقریبا برای هر کسب و کاری موثر بوده و مشتریان بالقوه زیادی را به وب‌سایت شما هدایت می‌کند.

 

Call Now Button